نتایج جستجو برای عبارت :

چند نکته درباره اعتراضات ثبتی که بهتر است بدانیم

شماری از شهرهای ایران روز شنبه 25 آبان شاهد اعتراضاتی به افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی آن بود.

در برخی شهرها از جمله اهواز، مشهد، اصفهان، شیراز و تهران این اعتراضات بعضا با شکل‌گیری ترافیک شدید و بسته شدن برخی راه‌ها نمود می‌یافت.

ادامه مطلب
اعتراضات زیباشهر اصفهان به گرانی و بیکاری
حجت‌الاسلام والمسلمین احدالله سینکایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری تعدادی از آشوبگران در اعتراضات اخیر در زیباشهر اظهار داشت: در ارتباط با شعارنویسی در قرچک تعدادی از افراد دستگیر شده و با قرار قانونی زندان Prison هستند
ادامه مطلب
مدت طولانی ای بود که دانشگتاه ها از وضعیت سیاسی خارج شده بودند. خیلیا می گفتند که از این جوونا دیگه مباحث سیاسی در نمیاد. برای من همیشه عجیب بود ولی جالبه که باز هم دانشگاه ها هسته اعتراضات شده اند.

امیدوارم به زودی روزهای شاد را هم تجربه کنیم و از این شرایط غم بار خارج شویم.
مدت طولانی ای بود که دانشگاه ها از وضعیت سیاسی خارج شده بودند. خیلیا می گفتند که از این جوونا دیگه مباحث سیاسی در نمیاد. برای من همیشه عجیب بود ولی جالبه که باز هم دانشگاه ها هسته اعتراضات شده اند.

امیدوارم به زودی روزهای شاد را هم تجربه کنیم و از این شرایط غم بار خارج شویم.
وکیل دعاوی ملکی
عملیات مقدماتی ثبت شامل تمامی عملیات و اقداماتی است که اداره ثبت قبل از ثبت ملک در دفتر املاک انجام می‌دهد ممکن است در حین انجام عملیات مقدماتی ثبت، اعتراضاتی صورت پذیرد که مانع از ادامه عملیات و صدور اسناد مالکیت تا تعیین تکلیف اعتراضات شود.
موسسه حقوقی حامی دادگستر ساعد ارائه دهنده وکیل دعاوی ملکی ، وکیل حقوقی ، و کلیه خدمات حقوقی شما.  
ادامه مطلب
کشتن وحشیانه و آویزان کردن جنازه یک نوجوان ۱۶ ساله بی گناه در عراق،  برای هشیاری مردم عراق کافیست تا بیش از این با پرپایی تجمعات اعتراضی زمینه را برای اغتشاش و شورش و نا امنی و کشتار مردم بی گناه توسط اراذل و اوباش و نفوذی های مزدوران وهابی آماده نکنند. 
همانطور که در ایران هم مزدوران با ایجاد نا امنی و آتش زدن بانک ها و مراکز تجاری متاسفانه با سوء استفاده از اعتراضات به حق مردم ، باعث ریخته شدن خون افراد بی گناه شدند. 
جا دارد مسوولان عراق و
گلشیفته فراهانی با انتشار ویدئو‌هایی از
حوادث اخیر ایران، متنی دو زبانه را هم در حمایت از اعتراضات منتشر کرده و
همچنین با انتشار یک پست دیگر به زبان انگلیسی از قطع شدن ارتباط مردم
ایران با جهان نوشته است.
مهناز افشار نیز با انتشار پست‌هایی در صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی خود از اعتراضات در ایران حمایت کرده است.
به نوشته باشگاه خبرنگاران، تهمینه میلانی
نیز در یکی از آخرین پست‌هایش در اینستاگرام، نوشته است: «هنرمندان،
مدت‌هاست با پروند
✅ از نجابت رهبری سوءاستفاده نشود سخنگوی دولت  گفته بود
: روحانی خود را فدای مردم کرد! رفتار شگفت‌انگیز دولت در نحوه اطلاع‌رسانی طرح مدیریت مصرف سوخت، موجب اعتراضات مردمی و سوءاستفاده متوحشین از این اعتراضات شد. اگر از ساده‌لوح ترین افراد هم بپرسید خبر به این مهمی را چگونه باید به جامعه داد، پاسخ میدهند:
ادامه مطلب
به نام خدا
سلام و وقت بخیر و تبریک سال نو
اعتراض مسالمت آمیز و به دور از آسیب زدن به اموال عمومی، حق طبیعی و شهروندی هر فرد برای بیان خواست خود است، متاسفانه گاهی این اعتراضات به آتش زدن و خشونت کشیده میشه و به نوعی حق اعتراض کنندگان مُحِق و واقعی گم میشه، اعتراض به بیکاری، تورم، بی ثباتی اقتصادی و سرخوردگی اجتماعی از نمونه های بارز اعتراضات به حق - به دور از بی احترامی و خشونت - است.
معمولا رسانه ها هم به این نکته اشاره دارن که اعتراض حق همه س
گلشیفته فراهانی با انتشار ویدئو‌هایی از
حوادث اخیر ایران، متنی دو زبانه را هم در حمایت از اعتراضات منتشر کرده و
همچنین با انتشار یک پست دیگر به زبان انگلیسی از قطع شدن ارتباط مردم
ایران با جهان نوشته است.
مهناز افشار نیز با انتشار پست‌هایی در صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی خود از اعتراضات در ایران حمایت کرده است.
به نوشته باشگاه خبرنگاران، تهمینه میلانی
نیز در یکی از آخرین پست‌هایش در اینستاگرام، نوشته است: «هنرمندان،
مدت‌هاست با پروند
• مردم باید به اعتراضات (مصالمت آمیز) خودشون ادامه بدن و
اعتراضات باید پارتیزان و پراکنده باشد و از تجمع فقط در یک
نقطه اصلی شهر خودداری کنید و بصورت پراکنده حضور پیدا کنید.
• در صورت حملهٔ ماموران انتظامی و امنیتی از یکدیگر محافظت کنید
و اجازه درگیری ماموران با مردم ندهید.
• حتی الامکان از ماسک فیلتردار جهت جلوگیری از استنشاق گازهای
اشک آور استفاده کنید.
• در صورت استنشاق ناخواستهٔ گاز اشک آور از یک تکه کارتن و مقوا
آتش بزنید و دود آن را ب
بعد
از انتشار اخبار مبنی بر کشته شدن ذاکر موسی فرمانده گروه غزوةالهند در
کشمیر، حکومت نظامی در مناطق مختلفی از دره کشمیر اعمال شده است. دیروز در
بعضی مناطق درگیری هایی میان جوانان معترض و نیروهای امنیتی اتفاق افتاد.ترس از گسترش تظاهرات سبب شده است که دره کشمیر هم چنان در شرایط حکومت نظامی قرار گیرد. _______________________________در
حالی که کشمیر اعتراضات متعددی را در دوره های مختلف از جمله اعتراضات دهه
۹۰ و سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ را تجربه کرده است اما از
به اطلاع شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان رشته معماری (طراحی) بهمن‌ماه ۹۷ می‌رساند، پس از اتمام مهلت ارسال اعتراضات آزمون رشته معماری (طراحی) و همچنین بازنگری آنها توسط کمیته تخصصی مقررات ملّی ساختمان، موارد در کارنامه شرکت کنندگان آزمون اعمال گردیده است.
متقاضیان ‌می‌توانند برای اطلاع از نتیجه آزمون خود از طریق سامانه ثبت نام آزمون ها اقدام نمایند. بدیهی است با توجه به دقت انجام شده در بررسی اعتراضات، نتایج اعلام شده قطعی ا
خبری منتشر شده به نقل از معاون حقوقی رئیس جمهور. محتوای خبر هم این است که محلی باید برای اعتراضات مردمی به‌صورت امن تامین شود تا هم نیروی انتظامی بتواند در آن امنیت را برقرار کند و همچنین از بروز صحنه‌های خشن جلوگیری شود.
حقیقت من که خیلی از این ایده استقبال کردم و با خود گفتم چرا تاکنون چنین چیزی به ذهن بقیه مسئولین نرسیده بود. پیشنهادم هم این است که یک محل سرسبز و البته با حصارهای چوبی با ارتفاع نهایتا ۱ متر تعبیه شود که ما برویم آنجا و اعت
به اطلاع شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان رشته معماری (طراحی) اردیبهشت‌ماه ۹۷ می‌رساند، پس از اتمام مهلت ارسال اعتراضات آزمون رشته معماری (طراحی) و همچنین بازنگری آنها توسط کمیته تخصصی مقررات ملّی ساختمان، موارد در کارنامه شرکت کنندگان آزمون اعمال گردیده است.
متقاضیان ‌می‌توانند برای اطلاع از نتیجه آزمون خود از طریق سامانه ثبت نام آزمون ها اقدام نمایند. بدیهی است با توجه به دقت انجام شده در بررسی اعتراضات، نتایج اعلام شده قط
در این حکومت آنقدر اوضاع خراب شده است که هرکس میخواهدمشکلش را حل کنند باید دسته جمعی استعفا بدهد یا شلوغش کند و به سرتاپای نظام تف کند و فحش بدهد تا حقوق خود را بگیرد والا حکومت به دادش نمیرسد این بود آرمان خمینی کبیر؟! این بود آرمان های صد ها هزار شهید انقلاب و جنگ؟!! اگر میخواستید این طور حکومت کنید بهتر نبود بگذارید شاه کار خودش را بکند و شما هم حوزه های علمیه را عملیه نمیکردید! شما که مجبورید برای حفظ این نظام با آرمان های الهی دست به دامان
حکومت نظامی تصمیم حکومت برای کنتل حضور یا عدم حضور مردم در معابر عمومی و در کنار یکدیگر است تا از این طریق جلوی هم اندیشی و هم افزایی اعتراضات آنها گرفته شود. این روزها با حضور فن‌آوری هایی جدید، راه و روش ارتباط مردم نیز تغییر کرده است و گرد هم جمع شدن‌ها بیشتر از این که کف خیابان باشد در شبکه‌های اجتماعی است. امروز که به خاطر اعتراضات، اینترنت از پیش از ظهل در استان فارس )حداقل در شهر ما که اتفاقا محل اعتراض هم نیست) قطع شده، در می‌یابیم که
به نام خالق قلم
مقدمه

این داستان جنبه ی سرگرمی دارد و هیچ کدام از رویداد ها و نام های موجود در داستان
حقیقی نمیباشد. داستان سقوط در مورد پسری شونزده ساله به نام دنیل است که در
کودکی اش پدرش را از دست داده؛ رژیمی که اکنون بر کشور آمریکا حکم فرما است،رژیم
هایِنت است. ولی مردم زیادی از آن ناراضی هستند؛و نکته ی جالب این است که دنیل
پدرش را در همین اعتراضات از دست داده است. اما دنیل تصمیم میگیرد که راه پدرش را
ادامه دهد اما........
امیدوارم از داستان
به نقل از یورونیوز، نام این زن «الا صالح» است اما کاربران شبکه‌های اجتماعی سودان به او لقب «کنداکه» داده‌اند که به زبان باستانی سودان به ملکه یا زنان خاندان سلطنتی گفته می‌شود.اعتراضات در سودان با هدف کناره‌گیری عمر البشیر، رئیس جمهوری این کشور از ماه دسامبر سال گذشته میلادی آغاز شد و در روزهای اخیر در پی درگیر شدن نیروهای امنیتی با معترضان، ابعاد گسترده‌تری به خود گرفته است.
روز سه‌شنبه نهم آوریل نیروهای امنیتی حکومت عمر البشیر به رو
من خیلی واقع بینم و اصلا آدم خوش بینی نیستم. اما می‌خوام برای یه مدت روی نکته ها و ویژگی‌های خوب هرچیزی تمرکز کنم چون تمرکز روی بدی‌ها کمکی بهم نکرده.(درباره زندگی شخصی‌ام حرف می‌زنم) از وضعیتی که الان دارم راضی نیستم؛ اما دارم به ورژن بهتری از خودم تبدیل می‌شم و این روند برام قشنگه.

یکی از تلخ ترین اتفاقاتی که در طول جنگ های تاریخ رخ داده، به آتش کشیده شدن کتابخانه ها و سوزاندن کتاب ها بوده است. همیشه ملت ها از این اتفاق به زشتی یاد نموده و عوامل آن را قومی وحشی و نادان و فرهنگ ستیز توصیف کرده اند.
دیشب کتابخانه تفکر در شهرستان شهریار توسط اوباش به آتش کشیده شد و سیزده هزار جلد کتاب سوخت و خاکستر شد.
تاریخ درباره عوامل این توحش و فرهنگ ستیزی چه قضاوتی خواهد داشت؟
انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی و مبتنی بر اندیشه و علم و ا
اتاق من safe zone امه ... توش راحتم ... توش خودمم ... هر وقت بخوام درس میخونم، هر وقت بخوام با صدای بلند آهنگای جویی رو میخونم، هر وقت بخوام میخوابم! کلا my room is my kingdom
امشب یکم با بکی تو اینستا صحبت کردم... ناراحت بود! نگران بود ... خب البته این حال همه مونه. اما اون حالش بدتر بود. انگار یکی از دوستاشو تو اعتراضات گرفته بودن. حرفمون ک تموم شد از غارم (چون تایم زیادی رو تو اتاقم میگذرونم خانواده میگن تو مثل خوناشاما که میخوان در معرض نور نباشن رفتی یه غار پیدا
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP رو دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .

ساعت ۸:۳۰ شب از سرکار برگشتم خونه، تا قبل از این ساعت، اینترنت هیچ مشکلی نداشت اما تو خونه اینترنت کار نمیکرد، اول فکرکردم حجم تموم شده اما وقتی چک کردم دیدم حتی اپ خودِ سرویس‌دهنده هم باز نمیشه فهمیدم عزیزانی که صلاح ما رو بهتر از خودمون می‌دونن، اینترنت رو قطع کردند.
نمی‌دونم قراره ته‌اش چی بشه اما این اتفاقات منو یاد اعتراضات سال ۸۸ انداخت، اون زمان هم اینترنت و پیامک رو بهمین شکل قطع کرده بودند. خدارو شکر نشون دادیم که در ایجاد محدودی
پست آوردم براتون با بوی دل انگیز رنگ روغن و نقاشی!
وای یعنی هر سوالی که تو ذهنم از نقاشی بود من جوابشو تو اینکتاب پیدا کردم عالیه عالییییی...
میخوام تو استوریای اینستاگرامم از رو همین کتاب کلی نکته بهتون آموزش بدمکه تو هایلایت مربوط به نقاشی هم سیوش میکنم.
خلاصه این که نقاشی کنید و معجزه ی تاثیرش رو روی روحیه تون ببینید!☺
──── ♡ ────
نام کتاب: 300نکته مهم درباره ی نقاشی
✒نام نویسنده: هلن وان وایک
نام مترجمین: علاء محسنی-سیامک علیزاده
نام ا

اگر که عاشقانه دوست دارید‌، بسم الله :)
داستان فیلم درباره بازیگر معروف و خواننده قدیمی و تا حدی منفوریه که سرراه هم قرار می گیرن!
سریال خوبی بود اما تنها زیرنویسِ موجودش، افتضاح بود. در مورد بازیگرا هم کاش بازیگر نقش اول مرد یکی دیگه بود یا مثلا گریمش یه شکل دیگه بود. مدل موهاش رو اعصابم بود. صورتشم اوایل فیلم بهتر بود ولی بعد تغییر کرد :(فیلم را ول کرده و به جزئیات گیر می دهد :دی) بازیش خوب بود اما خیلی گیرا نبود!
و اما در مورد گونگ هیو جین نک
تو این چند سال وبلاگ‌نویسی چند بار پست‌هایی گذاشتم و گفتم هیچ علاقه‌ای به مادر شدن ندارم و به طرز عجیبی باهام مخالفت شد (مخالفت! خنده‌داره نه؟ یعنی این قدر تصمیم یک زن برای بدن و زندگی خودش برای یک عده بی‌معنیه! لابد اونا بهتر می‌دونند خب!). با این که یادم نمیاد دلایلم یا همه‌ی دلایلم را برای کسی توضیح داده باشم اما یک عده جایم فکر کردند، دلیل آوردند، حکم دادند و سرزنش کردند. همین قدر جالب.
الان فقط می‌خواهم عذرخواهی کنم و از سر فضولی ازون
پیرو اطلاعیه‌های قبلی در مورد برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی مهرماه ۹۸ بدینوسیله به آگاهی کلیه شرکت کنندگان محترم آزمون‌ها می‌رساند، نتایج قطعی آزمون‌های یاد شده مشخص گردیده و با توجه به اطلاعیه‌های قبلی، داوطلبان محترم می‌توانند از عصر امروز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ با مراجعه به سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی http://www.inbr.ir نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.
ضمناً چنانچه قبلاً نیز اعلام شده است، در اجرای مفاد مندرج در
نکته اول: همه مواد هنگام پخت کیک بایستی به دمای محیط باشد بخصوص کره وگرنه موقع همزدن به تیغه همزن گیر می کنه
نکته دوم: آرد را با بکینک پودر مخلوط و حتما سه بار الک کنید.
نکته سوم: در کیک های کره ای حتما کره و شکر را 5 دقیقه خوب بزنید تا کرم بشه به پوکی کیک شما کمک می کنه
نکته چهارم: در کیک های اسفنجی سفیده را تا حدی بزنید که سفت بشه ولی آب نیندازد وگرنه کیک خوب نمی شه
نکته پنجم: مواد کیک اسفنجی را بعد از آماده شدن بلافاصله توی فر بزارید.
نکته ششم: در
تقریبا شش سال از ریاست جمهوری آقای روحانی می گذرد ! اما نه تنها مشکلات حل نشده اند بلکه اضافه شده اند . فشار آوردن به قشر مردم چه از نظر اقتصادی و اجتماعی ، مایۀ نابودی انقلاب اسلامی است. به تعبیر حضرت علی (ع) ، بعضی ها برای این که یک مشکلاتی را میخواهند از مردم حل کنند ، خیلی بیهوده حرف میزنند و در انتها به آن عمل نمی کنند . آقای روحانی چه خوابی را برای مردم و انقلاب دیده اید؟
بهانه سازی های آقای روحانی ، واقعا قدرت و نفوذ زیادی را به دشمن داده ؛ آ
با اینکه بیش از دو هفته از آغاز اغتشاشات اخیر می‌گذرد و تقریباً هر یکی دو روز هم اخباری مبنی بر دستگیری لیدرهای اغتشاشگران منتشر می‌شود اما همچنان افکار عمومی منتظر اقدام و پیگیری فوری معرفی و محاکمه آشوبگران هستند.سیاهه‌ای از جنایات آشوبگرانبعدازظهر 24 آبان‌ماه سال جاری بود که در برخی نقاط کشور، خبر افزایش قیمت بنزین موجی از اعتراضات را برانگیخت. به موازات شکل‌گیری رشته‌ای از اعتراضات به نحوه اجرای مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی س
با اینکه بیش از دو هفته از آغاز اغتشاشات اخیر می‌گذرد و تقریباً هر یکی دو روز هم اخباری مبنی بر دستگیری لیدرهای اغتشاشگران منتشر می‌شود اما همچنان افکار عمومی منتظر اقدام و پیگیری فوری معرفی و محاکمه آشوبگران هستند.سیاهه‌ای از جنایات آشوبگرانبعدازظهر 24 آبان‌ماه سال جاری بود که در برخی نقاط کشور، خبر افزایش قیمت بنزین موجی از اعتراضات را برانگیخت. به موازات شکل‌گیری رشته‌ای از اعتراضات به نحوه اجرای مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی س
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP را دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست  که در این جا درمورد همین بازی می نویسم .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .
ادامه مطلب 
ادامه مطلب
صبحتون بخیر ی سوال درباره توییتای جانگ کوک..چرا جانگ کوک چند روزه (بهتر بگم کل تابستونو) هیچ عکس یا ویدیویی نزاشته.....همه اعضاء از کارایی که می کنن فیلم می گیرن و عکس و می زارن ولی جانگ کوک نه ...همه میگن شاید منتظر یه فرست مناسبه ....منکه نمی دونم ....اگه دلیلشو می دونید بهم بگید....ممنون....
باوجوداینکه تمام وکامل به علم پزشکی واقف بودبعلت اعتراض به نظام آموزشی ممنوع کردن هرنوع طبابت درپرونده اوبه چشم میخورد.
ازجمله اعتراضات اواین بودکه آموزش زبان بین المللی درکنارپزشکی بایدباشدازهمه مهمترآموزش های علوم فیزیک وریاضی راجایزنمیدانست.
فائزه فقط بعلت اعتراض ممنوع ازطبابت شده بودوبه روستای خودبرگشته بود.
دوباره سلام.شاید الان شما می گویید کار این فرد دادن اطلاعاتی درباره دوچرخه است نه ویروس اما من دیدم که ما واقعا به این اطلاعات نیاز داریم چون بسیاری از افراد نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند.
مهم ترین نکته درباره این ویروس این است که حد الامکان چیز های سرد نخوریم و دستمان را بیشتر از ۱۵ بار بشوییم واین شست وشو تا ۲۰ ثانیه طول بکشد و هر روز گوشی خود و وسایل شخصی وهمچنین وسایلی که خیلی استفاده می شود را ضد عفونی کنیم.با تشکر .هیچ وقت دست ندهید و رو
امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم

بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.

دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!

انگار کپی من بود!

میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!

قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!

شارژ ال کارت مشهد به اتمام رسیده است.
ولی کارت تلفن مشهد موجود می باشد.
برای خرید ال کارت (کارت تلفن) مشهد به فهرست مطالب موجود در سایت مراجعه نمایید.

نکته: شماره تماس(تماس با من) و شماره کارت(درباره من) در لینک زیر(درباره من) موجود می باشد:

http://incard.blog.ir/page/about-me

نکته: قیمت خرید هر 8000 تومان شارژ ، 15000 تومان می باشد.
نکته: حداقل میزان خرید شارژ، 8000 تومان می باشد.
نکته: برای شارژ کردن یک کارت تلفن محدودیتی در مبلغ شارژ وجود ندارد.

ولی بهتر است اگ
خب حالا چی کار کنیم که از این گردباد افسردگی بیرون بیایم؟
اولین نکته که خیلی کمک میکنه در نظر داشتن این مسئلس که واقعا شرایط بهتر میشه. قرار نیست همیشه تو این وضعیت بمونیم حتی اگه همچین احساسی نکنیم . البته این به این معنی نیست که افسردگی هیچ وقت بر نمیگرده. (مثل سرماخوردگین.جفتشون مزخرفن. یه موقع هایی میان که فکرشم نمیکردی و باید تایم بهشون بدی تا تموم شن.)
دومین نکته نور خورشیده. شاید مثل من خون آشام باشین و از خورشید بدتون بیاد ولی واقعا کمک
سلامروش های مطالعه زیست شناسی :روش های مطالعه زیست برای دانش اموزان پایه و ودوازدهم متفاوت است.سال دهمی ها توجه کنید: گام اول برای خوندن زیست : بهترین روش برای مطالعه زیست در دهم ، ابتدا تکیه بر کتاب و درک صحیح مفاهیم کتاب و حفظ کردن خط به خط کتاب درسیگام دوم: مطالعه یک درسنامه مناسب یا اگر خودتون در خلاصه نویسی قوی هستید درسنامه رو خودتون بنویسید که قطعا بهتر جواب میده.گام سوم : زدن تست می باشدو نکته مهم اینکه چون تازه وارد سال دهم شدین سعی ک
#شهریار_زرشناس: عاملان مشکلات امروز طلبکار شده‌اند!
نقدی بر بیانیه اخیر حزب کارگزاران سازندگی

⭕️ حزب #کارگزاران_سازندگی در روزهای اخیر با صدور بیانیه‌ای به بررسی برخی اعتراضات کارگری در ماه‌های اخیر پرداخته و راه‌حل‌هایی برای حل مشکلات کارگران ارائه کرده است.

ادامه مطلب
اگه در مورد چیزی دروغ میگویید، به همه دروغ بگویید. تاکید میکنم : همه! 
در غیر اینصورت در دردسر خیلی بزرگی می‌افتید :/
نکته‌ی دوم : دروغی که برای عدم موجودی یک چیز بهانه می‌تراشد، بهتر از دروغی است که عدم موجودی را تبدیل به موجودی می‌کند! 
یعنی اگر "فلان چیز" وجود ندارد، بگویید وجود ندارد به این دلیل. نگویید وجود دارد. 
نکته‌ی سوم : تا میتوانید دروغ نگویید و اگر کسی حقیقت را گفت جوری رفتار نکنید که آخرین باری باشد حقیقت را می گوید.
نکته‌ی چهارم
تور ترکیه یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی است که از ایران برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، بنابراعلام کی سفر،  در این نوشتار سعی کرده‌ایم چند نکته‌ی مهم درباره‌ی خرید تور ارزان ترکیه را با شما در میان بگذاریم؛ نکاتی که نمی‌خواهند شما بدانید!
با دانستن این چند نکته، می‌دانید تور ترکیه را کی بخرید، چطور بخرید و با رعایت چه دقایقی در هزینه‌های تور ترکیه‌ی خود صرفه‌جویی کنید، در ادامه با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
درباره اینکه بگوییم کدام سالن زیبایی بهتر است و یا اینکه سالن زیبایی غرب تهران بهتر هستند یا شرق یا شمال بایستی جندین نکته را در نظر بگیریم یکی اینکه سالن زیبایی را از جهت کیفیت کار با هم مقایسه کنیم یا قیمت و یا لوکس بودن و دیزاین سالن خوب مهمترین گزینه کیفیت کار هست و برای این موضوع بایستی مواد مورد استفاده در آن سالن زیبایی را در نظر بگیریم به طور مثال سالن زیبایی در صادقیه هست که از لحاظ کیفیت محصولات مورد استفاده سرآمد بقیه سالن های زیب
چقدر تعریف کردن قضیه نویز‌، بد بود :)) کلا کشور به هم ریخت...
منو بگو می‌خواستم تازه ماجرای آشنایی و ازدواجم با همسر رو بنویسما  
داشتیم اقدام می‌کردیم واسه کارای عروسی و اینا که با این وضع، اصلا قیمت‌ها قابل پیش‌بینی نیستن و فعلا دست نگه داشتیم. 
چه خوشحالم این‌همه ستاره‌ی روشن توی وبلاگستان می‌بینم، این اعتراضات و قطعی اینترنت و تحمیل اینترنت داخلی هر چی که بد بود و تلخ، اما این قسمتش که همه برگشتن اینجا خیلی شیرینه :)
کرم ضد چروک و ۶ نکته مهم در تاثیر بیشتر آن
تمایل به جذابیت و زیبایی، موضوعی است که همیشه ما خانم ها را ترغیب به مراقبت و نگهداری از پوست و استفاده از کرم ضد چروک و این قبیل محصولات ضدپیری می کند. خوشبختانه امروزه روشهای بسیاری برای کاهش روند پیری صورت و چین و چروک در پوست وجود دارد که با استفاده از آنها بعد از شروع سن سی سالگی می توانید روند پیری صورت را بسیار کاهش دهید. 
ادامه مطلب

محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر ، با بیان اینکه یکی از موضوعات اغتشاشات اخیر به حاشیه کشاندن بحث دستگیری روح الله زم بود، گفت: اغتشاش‌کنندگان قصد داشتند احضار برخی از مرتبطان با زم را تحت الشعاع قرار دهند، همانطور که سعی داشتند برای بحث دستگیری مازیار ابراهیمی، اصل قضایا را زیر سوال ببرند، قصد داشتند تا بحث روح الله زم را هم زیر سوال ببرند.
او تصریح کرد: در اعتراضات آبان ماه مردم به دنبال مطالبه حق واقعی خود بودند، اما اپوزوسیون بر
تلگرام یکی از ده پیام‌رسان برتر جهان محسوب می‌شود که برای هر دو سیستم اندروید و iOS در دسترس است. این اپلیکیشن به صورت گسترده در آمریکا مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، اما با ارایه قابلیت‌هایی مانند گفت‌وگوی رمزگذاری شده و تشکیل گروه با حدود دویست هزار عضو محبوبیت ویژه‌ای در بین کاربران سراسر جهان دارد. هفته گدشته به این پیام رسان حمله شده است و تلگرام چین را مسئول حمله سایبری می داند. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.با استف
ظاهراً اعتراض به‌افزایش جهشی قیمت بنزین «جمع شده‌است»؛ اعتراضی که نه‌تنها مطالبه‌ی مشخصی نداشت، شعار مرکزی قابل‌ذکری هم نداشت و، در غیاب گزارش‌گری آزاد و منصفانه، معلوم نشد حجم و گستره‌ی آن واقعاً چقدر بود، و نقش‌آفرینان محوری‌اش چه‌کسانی بودند: در واقع، تا جایی که من متوجه شدم، شورش‌مانندی مقطعی بود، که ظاهراً از خشمی گذرا ناشی می‌شد؛ آتشی که تب تندی داشت و، البته، زود به‌عرق نشست.
نکته‌ی مهم در این میان آن است که از افزایش قیمت
«١٠٣»وَ لَوْ أَنَّهُمْ‌ آمَنُوا وَ اتَّقَوْا لَمَثُوبَةٌ‌ مِنْ‌ عِنْدِ اللّهِ‌ خَیْرٌ لَوْ کانُوا یَعْلَمُونَ‌ 
و اگر آنها ایمان آورده و پرهیزکار شده بودند،قطعاً پاداشى که نزد خداست براى آنان بهتر بود،اگر آگاهى داشتند. 
نکته‌ها: 
«تقوى»تنها به معناى پرهیز از بدى‌ها نیست،بلکه به معناى مراقبت و تحفّظ‍‌ درباره‌ى خوبى‌ها نیز هست.مثلاً در جمله‌ى «فَاتَّقُوا النّارَ» به معنى حفاظت و خودنگهدارى از آتش، و در جمله‌ى «اِتَّقُوا اللّه
به نام خدا

سایت مشارکت ها| نقش
موسس| منوی شکایات و اعتراضات

مشاهده شکایات و اعتراضات در سایت مشارکت ها

1-     با نقش موسس وارد سایت www.mosharekatha.irشده

2-     از منوی شکایات و اعتراضات گزینه
گزارش شکایت مدرسه
می توانید به شکایات رسیدگی کنید.

آموزش تصویری مطلب بالا
طراحی سایت جهت معرفی محصولات و خدمات و یا ارائه آنلاین خدمات صورت می پذیرد، ولی باید این نکته را در نظر داشت جلب اعتماد کاربران سایت بسیار مهم و حائز اهمیت است و بدون در نظر گرفتن این موضوع قطعا تبلیغات حوزه دیجیتال مارکتینگ با شکست مواجه خواهد شد.ی کی از موضوعات مهم و قابل توجه در وب سایت، صفحه درباره ما وب سایت است.
ادامه مطلب:
* یهو یادم میاد که باید حالمو خوب کنم.. ولی فقط یادم میاد و هیچکاری نمی‌کنم:/
* هندزفریمو میخوام ولی حاضر نیستم برم در اتاقمو باز کنم و با صحنه‌ی انفجاری که طی همین روزها بوجود اومده رو به رو بشم؛ چون قادر به تصمیم‌گیری برای جمع‌وجور کردنش نیستم:/
* تصمیم داشتم امروز چند تا کاراکتر بکشم ولی هنوز کاغذم سفیده:/
* خبرایی که از سوی اعتراضات و مشکل نت می‌رسه دیوونه‌کنندست:/
* فکر می‌کردم در باب اینکه هرلحظه حال جدیدی دارم و هر دقیقه تصمیم متفاوتی م

ریمل هم مثل سایر لوازم های ارایشی که وجود دارد در صورت استفاده از برند بی کیفیت و نا مناسب می تواند که علاوه بر این که باعث صدمه به چشم و ریزش مژه ها شود ممکن است که بیماری های پوستی را در فرد به وجود بیاورد از همین رو درباره استفاده از هرگونه وسایل آرایش نیازمند یک  انتخاب مناسب است بررسی و تحقیق درباره یک برند ارایشی معتبر می تواند که فرد را در انتخاب لوازم کمک کند ما در این سایت تلاش کرده ایم تا مطالب مفیدی را درباره انواع لوازم ارایشی و ن
بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی
مقبول طبع مردم صاحب نظر شود
خیلی وقت بود حافظ نخونده بودم  دیشب از سر بیکاری از توی گوشی این فال حافظای اینترنتی رو آوردم  همینجوری الکی به نیت یه شعر خوشکل!!!! فال گرفتم:)) 
این بیت بس نکته غیر حسن خیلی چشمم رو گرفت به این فکر میکنم که این نکته های غیر از حسن مد نظر حافظ چه نکته هایی بوده ؟؟چرا شفاف سازی نکرده

دیروز کنکور ارشد داشتم. نکته‌ی مشترک این آزمون با کنکور سراسری اینه که برای هر دو برنامه داشتم و برای هیچ کدام هیچ نخواندم!
نکته غیرمشترک هم این جاست که در این چند سال بهتر عمل کردم و نتیجه‌ی این کنکور، آنقدرها برایم تاثیرگذار نیست. تقریبا به این آرزوی که دیگر سازمان سنجش برایم تصمیم نگیرد رسیدم. :(
بعضی از غذاها هستن که درست کردنشون یکم سخته و ریخت و پاش زیاد داره اما وقتی پخته میشن از عطر و طعمش کل خستگی آدم در میره. یکی از این غذاها به نظر من کتلته. درسته که دنگ و فنگش زیاده ولی فقط کافیه که وقتی داره سرخ میشه بوش توی خونه بپیچه اونوقته که لبخند رضایت روی لب همه اعضای خونه میاد. در این مطلب هم درباره طرز تهیه کتلت و نکته هایی برای طعم و بافت بهتر اون توضیح میدیم.
ادامه مطلب
تلگرام یکی از ده پیام‌رسان برتر جهان محسوب می‌شود که برای هر دو سیستم
اندروید و iOS در دسترس است. این اپلیکیشن به صورت گسترده در آمریکا مورد
استفاده قرار نمی‌گیرد، اما با ارایه قابلیت‌هایی مانند گفت‌وگوی رمزگذاری
شده و تشکیل گروه با حدود دویست هزار عضو محبوبیت ویژه‌ای در بین کاربران
سراسر جهان دارد. هفته گدشته به این پیام رسان حمله شده است و تلگرام چین
را مسئول حمله سایبری می داند. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن
صحبت کنیم.با ا
هر از گاه این برنامه های آموزشی رو که از تلویزیون برای کنکوری ها و ... ارائه میشه، نگاه میکنم. مخصوصاً برنامه های درس هایی که کمی بهتر از بقیه درسها بلدم یعنی فیزیک و ریاضی. چندتا نکته ذهنمو خیلی مشغول میکنه و خیلی هم ناراحتم میکنه.
ادامه مطلب
عادت ماهیانه به عنوان مرحله ای مهم از بخش بلوغ دختران و در واقع آغاز یک دوران جدید برای بسیاری از آنها مشکلات روحی و جسمی به همراه دارد که با آگاهی باید با آنها روبرو شد.
عادات ماهانه و نحوه توضیح آن برای دختران
دختران اکثرا با بروز علائم اولیه عادت ماهیانه دچار یک حس نا خوشایند می شوند آنها فکر م یکنند که تنها این مشکل برای آنها اتفاق افتاده است و دختران دیگر به راحتی در این دوران قرار گرفته اند اما در حالی که اصلا اینطور نیست و برای هر کس به

این کالا به اتمام رسید.

راهنمای خرید شارژ کارت تلفن همگانی از نوع in card :

1) از طریق پیامک و یا تلگرام پیامی ارسال نمایید،
که در آن مبلغ ، خرید کارت تلفن ، شهر ، روش بدست آوردن شماره تلفن را ذکر نمایید.
2) در اولین فرصت برایتان پیامی حاوی موجود بودن یا نبودن محصول ارسال می گردد.
3) مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره کارت های موجود در سایت که به نام سجاد خداپرست می باشد واریز نمایید.
4) پیامی دیگر مبنی بر واریز وجه ارسال نمایید.
5)  کد شارژ برایتان ا
وکیل دعاوی ملکی
عملیات مقدماتی ثبت شامل تمامی عملیات و اقداماتی است که اداره ثبت قبل از ثبت ملک در دفتر املاک انجام می‌دهد ممکن است در حین انجام عملیات مقدماتی ثبت، اعتراضاتی صورت پذیرد که مانع از ادامه عملیات و صدور اسناد مالکیت تا تعیین تکلیف اعتراضات شود.
موسسه حقوقی حامی دادگستر ساعد ارائه دهنده وکیل دعاوی ملکی ، وکیل حقوقی ، و کلیه خدمات حقوقی شما.  
اعتراض به ثبت ملک
به گزارش حمایت ای
کسانی که می خوان جلد پنجم و ششم مجموعه ی وحشی رو بخونن باید در پی ام از من رمز رو بخوان تا من بهشون بگم،به علاوه من از کسانی که می خوان این دو جلد رو بخونن،یک سری سوالات درباره ی جلد های قبلی می پرسم و فقط اگر درست جواب بدن رمز رو دریافت می کنن.چون هزاران نفر هستن که با توجه به اصرار های ما،بازم جلدها رو به ترتیب نمی خونن و این باعث پایمال شدن زحمات نویسنده میشه.
نکته:رمز همه ی مطالب با هم متفاوت است.
نکته 2:قسمت پی ام بالای صفحه و در قسمت منوی وب
مهر در سجاده ام پنهان بماند بهتر است
کفر ما در سایه ی ایمان بماند بهتر است
عشق و رسوایی خطر دارد زلیخای عزیز
یوسفت در گوشه زندان بماند بهتر است
در دلم نفرین و بر لب آفرین دارم ولی 
ماجرا بین لب و دندان بماند بهتر است
بعد از این از عشق ما در کافه های انزوا
نقش مرموزی ته فنجان بماند بهتر است
بی سلامی آمدی پس بی خداحافظ برو 
عشق بی آغاز بی پایان بماند بهتر است
احسان_افشاری

در درگیری های امروز نیروهای امنیتی هند و مبارزین مسلح کشمیری،
دو مبارز کشمیری کشته شد. ناآرامی در بعضی از مناطق کشمیر که از پنج روز
قبل با کشته شدن ذاکر موسی، فرمانده غزوة الهند کشمیر شروع شد، همچنان
ادامه دارد.‌ نیروهای امنیتی علاوه بر سرکوب اعتراضات بوسیله گلوله های
ساچمه ای، برای کنترل شرایط اقدام به بازداشت جوانان و دانشجویان می کنند
به گزارش همشهری آنلاین، «عصر ایران» یادداشت قابل تأملی به نگارش «جعفر محمدی» درباره مسائل اخیر کشور و اعتراضات مردمی منتشر کرده که در ادامه می‌خوانید. 
در دو روز گذشته، تهران و برخی شهرهای دیگر مانند اصفهان، شیراز، تبریز، قزوین، کرمانشاه، مشهد، اراک، سمنان، رشت و... شاهد تجمعاتی در اعتراض به ماجراهای تلخ سرنگونی هواپیمای اوکراینی بود. در این باره نکاتی چند قابل تأمل است:
۱ - در جریان اعتراضات آبان، بسیاری از دلسوزان جامعه هشدار دا
«٦٦»ها أَنْتُمْ‌ هؤُلاءِ حاجَجْتُمْ‌ فِیما لَکُمْ‌ بِهِ‌ عِلْمٌ‌ فَلِمَ‌ تُحَاجُّونَ‌ فِیما لَیْسَ‌ لَکُمْ‌ بِهِ‌ عِلْمٌ‌ وَ اللّهُ‌ یَعْلَمُ‌ وَ أَنْتُمْ‌ لا تَعْلَمُونَ‌ هان!(اى اهل کتاب!)شما همانان هستید که درباره(حضرت عیسى و)آنچه بدان علم داشتید محاجّه و نزاع کردید،پس چرا درباره(ابراهیم و)آنچه بدان علم ندارید نزاع مى‌کنید؟در حالى که خداوند مى‌داند و شما نمى‌دانید. نکته‌ها: این آیه تذکّر و هشدارى است به اهل کتاب،که شما
بخش اول: تمرین های بدنسازی
1- خودتان را ملزم به انجام تمرینات سخت تر کنید.
رشد عضله زمانی اتفاق می افتد که ماهیچه ها را به کار بگیرید تا رشته های کوچک پاره شده و این شانس را پیدا کنند که بزرگ تر و قوی تر شوند. وقتی تمرینی را انجام می دهید که ماهیچه هایتان به آن عادت دارند، فرایند عضله سازی اتفاق نمی افتد. فقط زمانی ماهیچه هایتان بزرگ تر می شوند که تا وقتی در آن ها احساس کشش کنید، به تمرین ادامه دهید. بلافاصله پس از تشدید تمرین هایتان می توانید رشد
کلاسو، شکل کارو، من خوبم تو بدیو، این حرفا رو بذارین کنار سر جدتون
یه کم بنویسین‌ پوکیدم‌ از شدت بی حوصلگی، تماس گرفتم بیاد آنتن نصب کنه میگه دو تومن میشه
گفتم نه متشکراااااتم‌ چقدر گرون شده همه چیز خب :)))))))) :(((((((((((((((((
کسی هست اینجا به صورت کامنتی، مثل گذشته حرف بزنیم راجع به اعتراضات این روزا 
هر حرفی داری تو کامنت بنویس و مدام رفرش کن
رنگ مو عروس 2020یکی از موارد مهمی که اکثر عروس خانم‌ ها قبل از برگزاری  مراسم عروسی خود درباره آن فکر می کنند و از اطرافیان و آرایشگر خود مشورت می گیرند و در نهایت در مورد آن تصمیم گیری می کنند، انتخاب رنگ مو برای روز عروسی می باشد.
انتخاب مناسب رنگ مو برای عروس اهمیت زیادی دارد و جزء یکی از فاکتورهای موثر در زیبایی عروس به شمار می رود.
در صورتی که رنگ مو عروس به درستی انتخاب نشود می تواند چهره را خسته ، رنگ پریده و یا عصبی  نشان دهد و حتی سن عروس

این کالا به اتمام رسید.
ولی کارت تلفن مشهد موجود می باشد.

3) مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره کارت های موجود در سایت که به نام سجاد خداپرست می باشد واریز نمایید.
4) پیامی دیگر مبنی بر واریز وجه ار
هرآنچه درباره ایمپلنت بهتر است بدانید!
ایمپلنت‌دندان یک روش درمانی برای جانشینی
ریشه دندان از دست رفته است و بنیان محکمی برای جایگزینی پروتزهای ثابت
(دائمی) و یا متحرک دندان فراهم‌ می‌کند که عملکرد و زیبایی کاملا مشابه
دندان طبیعی ایجاد‌ می‌نماید. ایمپلنت با استخوان فک به طور کامل جوش‌
می‌خورد و سال‌ها در جای خود ثابت و بدون حرکت‌ می‌ماند.
ادامه مطلب
سخنگوی طرح کمک معیشتی گفت تا آخر دی ماه نتایج نتایج اعتراضات مشخص خواهد شد.
به گزارش مشرق، حسین میرزایی درباره بررسی اطلاعات بانکی متقاضیان دریافت یارانه معیشتی اظهار داشت کد ملی افراد متقاضی برای بانک مرکزی ارسال می‌شود و اطلاعات مالی آن‌ها بر اساس ۱۱ شاخص بانکی در ۵۰ گروه بررسی می‌شود.
وی افزود: این شاخص‌ها از جمله مانده اول و آخر سال تراکنش‌ها گردش حساب و امثال آن‌ها از سه سال قبل تا الان به صورت معدل بررسی می‌شود.
بیشتر بخوانید:
چ
نکته جالبی که به ذهنم رسید مربوط به کم بودن یا زیاد بودن ریسک پذیری است. همیشه با  این نکته مواجه می شدم که ریسک پذیری ام شاید پایینه و آدم ریسک پذیری نیستم. 
به این نکته رسیدم که ریسک پذیر نبودن من منشا می گیره از دو نکته دیگه:
1- میزان مثبت دیدن و منفی دیدن هر موضوع و اتفاق(بدبینی و خوش بینی)
2- میزان اعتماد به نفس من و خودباوری:)
ازون طریق شاید بشه که ریسک پذیری رو هم درست کرد.
فرش کرک بهتر است یا پشم؟پاسخ به این سوال ، به شما در خرید فرش کمک خواهد کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. این روزها آن‌قدر فرش‌های متنوع در بازار موجود است که قبل از خرید بهتر است اطلاعات کافی درباره‌ فرش ها داشته باشید. فرش ها در ۲ نوع ماشینی و دستباف عرضه می‌شوند که خودشان نیز انواعی دارند. فرش‌های لطیف و براق ابریشمی ماشینی که از پلی‌استر هستند یا فرش‌های ماشینی آکریلیک که محکم‌تر و بادوام‌تر می‌باشند انواعی از فرش‌های ماشینی می
در میانه اعتراضات به حق مردم عراق به وضعیت اقتصادی و سیستم اداری معیوب این کشور، فتنه گرانی که از بازماندگان رژیم بعث و داعش هستند و در ارتباط با سفارت آمریکا در این کشور، مسیر اعتراضات را به سمت آشوب های خیابانی بردند و با هزینه سعودی و خبرپراکنی رسانه های این کشور و سایر رسانه هایی که در کنترل دول غربی است، خیابان های عراق را به صحنه آشوب های خیابانی تبدیل کردند.به گزارش بولتن نیوز، اما در همین بین به علت کینه ای که حکام عربستان سعودی و آمر
براش گفتم ما یک کاری تو کلاس‌هامون انجام میدیم که خیلی به بچه‌ها کمک میکنه تا بفهمن در طول این نه ماه چه تغییراتی کردن و اون تغییرات چقدر بوده. ازشون ابتدای سال می‌خواییم درباره یک چیزهایی(قبلا فکر کردیم که چه چیزهایی باید باشند) برامون بنویسند. این کار را وسط سال تحصیلی و آخر سال هم انجام میدیم. آخر سال برگه‌هاشونو بهشون میدیم و درباره این نه ماه با هم حرف می‌زنیم. خودِ نه ماه پیشش‌شان و سه ماه پیش و اکنون‌شان از جلوی چشمشان رد می‌شود. کم
5) 

ارسال شده
توسط خریدار

متن دریافتی
توسط خرید
دائم دارم به رفتار اطرافیانم تو این چند روزه فکر میکنم. درصد زیادی از دوستانم با نبود دسترسی به واتساپ و اینستاگرام، منو فراموش کردن. با اینکه تنها توی شیرازی که مرکز اعتراضات بود زندگی میکنم، پدر و مادرم کمتر از همه نگرانم بودن. اونایی که ادعا میکردن دوستم دارن حتی یه تماس ساده ی سی ثانیه ای هم نگرفتن. حتی برادرم که تا الان چندین بار بهم گفته که من دلیل زنده بودنشم یه اسمس ساده به من نزده!
من سه روز تمام بیقرار بودم، دیوانه وار به دنبال یه
این ۱۵ عمل را رها کن تا شاد باشی:
۱ – بهتر است همیشه حق با تو بودن را رها کنی
۲ – بهتر است نیاز به کنترل کردن را رها کنی
۳ - بهتر است سرزنش کردن را رها کنی
۴ - بهتر است افکار مبارزه گرانه خود را رها کنی
۵ – بهتر است باورهای محدود کننده خود را رها کنی
۶ – بهتر است شکوه و شکایت را رها کنی
۷ – بهتر است قضاوت کردن را رها کنی
۸ – بهتر است نیاز به تحت تاثیر قرار دادن دیگران را رها کنی
۹ - بهتر است مقاومت در مقابل تغییر را رها کنی
۱۰ – بهتر است برچسب زدن ها
لولاکُم لَما خَلَقتُ الأفلاک...در بخشی از زیارت جوادیّه خطاب به حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام میخوانیم:«السَّلامُ على منْ یُعلَّلُ وُجُودُ کُلِّ مخْلُوقٍ  بِلوْلاهُمْ...؛ سلام بر تو که علتِ وجود هر مخلوقی شما اهل بیت هستید و اگر شما نبودید، مخلوقی وجود نمی‌یافت»نکته اول: این عبارت نشان میدهد که عبارت معروف «لولاک لما خلقت الافلاک» درباره تمام چهارده معصوم صادق است.نکته دوم: بهترین تفسیر برای این عبارت، همان تحلیل عرفانی است که چهارد
کشورهای آمریکای شمالی یکی از مهم‌ترین مقاصد برای مهاجرت ایرانیان هستند. افراد زیادی علاقه به کار و تحصیل در کانادا دارند چون شرایط زندگی در این کشور از وضع مطلوبی برخوردار است و از طرفی اقدامات نژادپرستانه در آن نسبت به ایالات متحده کم‌تر است، همچنین اقتصاد کانادا به شدت پویا است و احتمال بیکار ماندن در این کشور بسیار کم است. اما این موارد دلایل محکمی برای مهاجرت تحصیلی به کانادا نیستند. به شما توصیه می‌کنیم یک جدول تهیه کنید و منفعت‌ها
4 نکته غیر کرونایی درباره کرونا (!) : از امن ترین جای دنیا تا خدا قوت به کادرهای درمانی
در این مطلب نمی خواهم راجع به خود کرونا و راه های پیشگیری از آن بنویسم بلکه چند موضوع مرتبط که کمتر بدان ها توجه می شود را یادآور می شوم:
ادامه مطلب

ایمپلنت‌دندان یک روش درمانی برای جانشینی ریشه دندان از دست رفته است و بنیان محکمی برای جایگزینی پروتزهای ثابت (دائمی) و یا متحرک دندان فراهم‌ می‌کند که عملکرد و زیبایی کاملا مشابه دندان طبیعی ایجاد‌ می‌نماید. ایمپلنت با استخوان فک به طور کامل جوش‌ می‌خورد و سال‌ها در جای خود ثابت و بدون حرکت‌ می‌ماند.
ادامه مطلب
در اردیبهشت ۱۳۹۰ مقامات وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا سلیمانی را متهم به همکاری با نیروهای امنیتی سوریه در جریان اعتراضات در این کشور و سرکوب مخالفان بشار اسد کردند. در پی این اتهام وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا سلیمانی را تحریم کرد.
در ۳ تیر ۱۳۹۰ (۲۴ ژوئن ۲۰۱۱)، روزنامهٔ رسمی اتحادیه اروپا گزارش کرد که کشورهای عضو اتحادیه، سه تن از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران ایران، یعنی جعفری، سلیمانی، طائب و نیز چند شهروند و مؤس
من قبلنا یه تحمل خیلی بالا داشتم برای هضم و جذب حرفای بقیه.

یعنی ممکن بود ساعتها با یکی صحبت کنم

که بفهمم چی میگه.

اون وسطا (قبلنا هم گفتم) که گاهی مخاطب من رو خرد هم میکرد، ولی من همچنان صبور ادامه میدادم.

الان کلا یه بار فرصت میدم، اگه ببینم کسشر میگه میگم اوکی تو بهتر میفهمی قربان شما سیکدیر.

یارو زنگ زده، میگه من از تو بهتر میفهمم! نیم ساعت بهش کلی لینک و کی وورد دادم، از روی تنبلی زنگ زده به من که اطلاعات بگیره، بهش لینک و اطلاعات داد

ایمپلنت‌دندان یک روش درمانی برای جانشینی ریشه دندان از دست رفته است و بنیان محکمی برای جایگزینی پروتزهای ثابت (دائمی) و یا متحرک دندان فراهم‌ می‌کند که عملکرد و زیبایی کاملا مشابه دندان طبیعی ایجاد‌ می‌نماید. ایمپلنت با استخوان فک به طور کامل جوش‌ می‌خورد و سال‌ها در جای خود ثابت و بدون حرکت‌ می‌ماند.
ادامه مطلب
دوستانی که می خوان رمان سلبریتی رو دانلود کنن،برای دریافت رمز باید در قسمت پی ام،به من پی ام بدن تا من رمز ورود رو بهشون بدم.
کسانی که می خوان جلد پنجم و ششم مجموعه ی وحشی رو بخونن هم باید در پی ام از من رمز رو بخوان تا من بهشون بگم،به علاوه من از کسانی که می خوان این دو جلد رو بخونن،یک سری سوالات درباره ی جلد های قبلی می پرسم و فقط اگر درست جواب بدن رمز رو دریافت می کنن.چون هزاران نفر هستن که با توجه به اصرار های ما بازم جلدها رو به ترتیب نمی خون
چنددقیقهٔ پیش داشتم وبلاگی را می‌خواندم. نویسندهٔ وبلاگ نوشته بود «وقتی کسی از تو نخواست عقاید و نظراتت را بگویی، چرا می‌گویی و می‌نویسی؟» بعد از خواندن این جملات، به فکر فرو رفتم. واقعا چرا باید بنویسیم؟ مثلا من بیایم از اعتماد گسسته بگویم و نارضایتی‌هایم و اعتراضات و نظرم در مورد وقایع اخیر، چه فایده‌ای دارد؟ مگر من کارشناسم که نظراتم راه‌گشا و آگاهی‌بخش باشد؟ اگر هم بنویسم صرفا برون‌ریزی فکری یک آدم عادی است که می‌تواند داده‌های
آینه ها به دلایل زیادی برای تزئین خانه عالی هستند آن ها نور را منعکس می کنند، فضا را باز می کنند و باعث می شوند اتاق ها به طور کلی بهتر به نظر برسند. اما قبل از شروع به استفاده از آن ها، مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. در اینجا برای شما چند نکته در مورد نحوه تزئین خانه با آینه ها آورده شده است.
بازتاب
قبل از آویزان کردن آینه، باید بازتاب آن را در نظر بگیرید. در حالی که ما اغلب آینه ها را بر اساس فضای موجود در دیوار آویزان می کنیم، اما
به نقل از روزنامه های داخلی کشور ، اینترنت جهانی  در شب جمعه  در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
چندی پیش با توجه به بالا رفتن نرخ سوخت  مصرفی از سوی مقامات دولت جمهوری اسلامی ایران  ، که موجب اعتراضات شدید جمعی از هموطنانمان  عزیزمان در شهر های مختلف شد  ، و از طرفی شایعه پراکنی های متعدد شبکه ها و رسانه های غربی ، اینترنت جهانی در ایران قطع گردید . اما حال با توجه به آرام شدن جو داخلی ، بنا به گفته چندی از روزنامه های داخلی اینترنت جهانی در  س
موجود است.
5) 

ارسال شده
توسط خریدار

متن دریافتی
2570 - «علی جوانمردی» خبرنگار تجزیه‌طلب شبکه دولتی «صدای آمریکا» که پیشتر از مبارزه مسلحانه با جمهوری‌اسلامی حتی به قیمت سوریه‌سازی ایران حمایت کرده بود، این‌بار با حمایت از سواستفاده اغتشاشگران و اشرار از اعتراضات معیشتی مردم، گفت: “نباید در برابر حکومت کوتاه آمد، اگر در خیابان بمانید و با روند موجود، مطمئن باشید رژیم شنبه سقوط می‌کند!”لینک منبع: www.b2n.ir/mzdr114
دانلود فایل اصلی
طلای رزگلد ، یک رنگ محبوب و لاکچری!
رنگ رزگلد یکی از پرطرفدارترین رنگ ها و لاکچری ترین رنگ های دنیاست.رنگ لاکچری رزگلد این روزها حسابی پرطرفدار شده وهمه ی چیز اطراف ما را، از طلا و جواهر گرفته تاگوشی های تلفن همراه، دکوراسیون منزل و .... دربرگرفته است . رنگ رزگلد انتخابی محبوب برای جواهرات است.
همه چیز درباره طلای رزگلد
بهتر است بدانید که این رنگ از جواهرات و زیورآلات در قرن 18 ام در روسیه و بعد هادر در قرن 19 در آمریکا توسط قشر ثروتمند جامعه مورد
با توجه به اینکه در این موقع از سال میزان مسافرت و گردش افزایش پیدا میکند و گاهی در راه با مشکل ضعیف بودن اینترنت روبه رو میشوید برای افزایش بهتر سرعت اینترنت در (بیابان و بزرگراه ها و.....) نوع آنتن دهی شبکه موبایل خود را تغییر دهید برای این کار:
1-وارد تنظیمات موبایل خود شوید
2-وارد قسمت more networks شوید
3-در پنل باز شده mobile networkرا انتخاب کنید
4-وارد گزینه network mode شده و حالت شبکه را از روی حالت خودکار به روی حالتwcdma onlyقرار دهید.
نکته:این روش برای مواقعی
یکی از زیباترین و تاثیرگذارترین آهنگ های مربوط به جنگ ها و اعتراضات، آهنگ ایتالیایی ”بلا چاو“ (خدا حافظ ای زیبا) است. این آهنگ در زمان جنگ جهانی دوم از سوی گروه مخالفان فاشیسم در ایتالیا خوانده می شد که به تدریج به نماد مبارزات آزادیخواهانه تبدیل شده است، به زبانهای بسیاری ترجمه شده و همچنین توسط خوانندگان مختلف اجرا شده است.

دانلود

منبع: طرفداری

دوس دارم با یکی حرف بزنم...
نمی‌دونم درباره چی!... فقط دوس دارم حرف بزنم...
شاید یه دلیلش اینه که کلا ما ایرانیا دوس داریم درباره هرچیزی اظهار فضل کنیم!
یعنی یه نفر یه چیزی بگه، بعد ما درباره‌ش نظر بدیم... بریم توی فاز سخنرانی...
واقعا الان نیاز دارم! خیلی وقته موندم توی خونه و نتونستم دوستان رو مستفیض کنم!
14 اطلاعات جنسی که باید بدانیدرابطه جنسی بازی با قوانین رایگان است. همه افراد خود را تعیین می کنند و مرزهای خود را تعیین می کنند. با این حال ، موارد اساسی وجود دارد که باید بدانید قبل از اینکه به درستی وارد بازی شوید!
شماره 1 #هرگز از روغن کودک به عنوان روان کننده استفاده نکنید. زیرا نتیجه آن چیزی نخواهد بود که شما تصور می کنید. در ابتدا ممکن است خوب باشد اما ممکن است احساس سوختگی کنید.
نکته 2 #دوست دختر خود را در اولویت قرار دهید و سعی کنید ابتدا ا
همه ما برنامه‌نویس‌ها می‌دونیم فاصله بین یک قطعه کد که داره کار می‌کنه با یک قطعه کد که داره عالی کار می‌کنه چقدر زیاده! در دنیای امروز فناوری اطلاعات، رقابت شرکت‌های بزرگ برای تصاحب سهم بازار بیشتر، تبدیل به یک جنگ تمام عیار شده و همین موضوع اهمیت جذب نیروهای توانمند و فرماندهانی پرقدرت و زمان‌شناس رو خیلی زیاد کرده. 
ویدیوی زیر یک نمونه از جلسه مصاحبه استخدام برنامه‌نویس در شرکت گوگله که در سایت این شرکت منتشر شده بود و بازخورد‌های
چند نکته درباره #هواپیمای_اوکراینی:
1. اجتمال اینکه هواپیما مسیر را تغییر داده یا از مسیر غیر اصلی استفاده کرده وجود دارد.خب در آن موقعیت حساس که احتمالات خطرناک زیادی داده میشد، پدافند می توانست چه کار بکند؟
2.خطای انسانی هم گر چه خیلی سخت است، اما در این همه سال با این همه رفتارهای صحیح و دقیق، یک اشتباه خیلی کم است.(گر چه کشته شدن این عزیزان سخت و این خطا هم سنگین تمام شده است.)
3.اینکه سپاه اعلام کرده و صداقت به خرج داده و شفاف سازی کرده هم ارز
دیگه تقریبا همه درباره ویروس کرونا ، از رسانه ها و یا تلوزیون چیزهایی شنیدیم و میدونیم . حالا فیلمی هست به نام Contagion 2011 ( کلیک )  
این فیلم درباره شیوع نوعی بیماری شبیه به کرونا هست که ژن بیماری از ترکیب خفاش و خوک هست و اخر فیلم نشون میده که مثلا یه خفاش بیمار میره یه موز رو به دندون میکشه و صاف میره تو مزرعه پرورش خوک و بخشی از موز ار دهنش میفته تو زمین و یه خوک صاف میره اون تکه موز رو میخوره و ظاهرا ژن بیماری از اینجا ترکیب میشه و بعدا گوشت اون
« این صحبتِ امروز و دیروز نیست! دست کم بیست سالش را که به خوبی به خاطر داریم. تمام درخواستمان در دو کلمه خلاصه می شود : «معیشت» و «منزلت» و جالبتر اینکه این دو کلمه انگار چنان به هم زنجیر شده اند که با هیچ رمل و اسطرلابی باز نمی شوند!» تکرار مداوم همین دو مطالبه ، جنبش صنفی معلمان را به یکی از خبرسازترین جریان‌های اجتماعی چند سال اخیر ایران بدل کرده است. مطالباتی که گاهی با نامه‌نگاری و جمع‌آوری امضاء برای وادار کردن مسولین کشور به عمل به تعه
در مورد مسئله‌ی بنزین،
دولت که جیب خودش را می‌بیند. سران دو قوه‌ی دیگر هم به دولت و کارشناسی‌هایش (!) اعتماد کرده‌اند. نمی‌دانم. شاید خودشان هم خواستار این افزایش قیمت باشند. رهبری هم که امروز حمایت خود را از این تصمیم اعلام کرد و گفت باید اجرا بشود. مجلس را هم که ما می‌شناسیم! و می‌دانیم طرح دو فوریتی مقابله با گرانی بنزینش را رئیس مجلس به کجا خواهد رساند!
می‌بینید؟ مردم کسی را ندارند! چه می‌توان کرد؟ اگر اعتراض نکنیم که آقای رئیس جمهور م
درباره ی نقد نسبت به برنامه های صدا و سیما که صد جلد کتاب میشه نوشت. اما چند تا نکته ی کلی هست که دلم نمیاد نگم.
اول اینکه؛ کاش برنامه سازان، و همچنین مدیران رسانه، اول یک آمارگیری از سطح روحیه ی جامعه داشته باشن تا ببینن بیشتر چه سبک از سریالها برای جامعه ی امروز ما لازمه. این نکته خیلی حیاتیه. اما متأسفانه صدا و سیمای ما اونقدر غیرکارشناسی عمل میکنه که بعد از گذشت اینهمه سال و این همه پیشرفت علوم روانشناسی و علوم مدیریت رسانه، و علی رغم ادعاه
من که عادت دیرینه‌ام به غارنشینی بود. تراشیدن چوب و ساخت دست‌سازه‌های چوبی هم وقتی که اضافه شد بساط سکوتم از همیشه جورتر شد. اینترنت، شلوغی‌ست، قبول. اما این چند روز چوب تراشیدن از بیشتر از آرامش، از روی حرص بود. دوری از اینترنت خوب است، اما نه وقتی که پا روی گلویت بگذارند برای احترام به این دوری!
این روباه که چند ماه بود جسم نیمه‌تمامش روی میزم نگاهش به من بود، امروز تمام شد. می‌ترسیدم اگر بیشتر دست‌کاری‌اش کنم خراب‌تر ‌شود. که گفتم ی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها